HAKKIMIZDA

Özda Yapı Elemanları Anonim Şirketimiz 1988 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 3500 m2 kapalı alana sahip olan şirketimiz ulaşım, lojistik ve müşteri ilişkileri açısından İstanbul'un en önemli ticari faaliyetlerinin yürütüldüğü Bayrampaşa ilçesindedir.

Şirketimiz kısa zamanda çok yol almasındaki en önemli neden, kurucularımızın köklü bir ticari geçmişe sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Dürüstlük, emeğe saygı ve müşteri memnuniyeti firmamızın genel strajesidir.

Ülkemiz bünyesinde 450 adet yetkili bayimiz ve 7 ayrı ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Pazar payımızı arttırmaya yönelik olarak genç çalışkan kadromuz son derece görev bilinci içinde günümüz ihtiyaçlarına uygun kaliteden ödün vermeden, yenilikçi, modern ve her bütçeye uygun ürünler üretmeye devam etmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız metal malzeme birinci sınıf (sarı) malzemeden olup son derece dayanıklıdır. Melamin ürünlerimizin ham maddesi İspanya ve İsrail'den ithal edilmekte ve bu sayede kalite her zaman ön planda tutulmaktadır. Ürün çeşitliliğimiz açısından dünya standartları dikkatle takip edilmekte çeşitli yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılarak ülkemizin tanıtımını en iyi şekilde yapmaya gayret etmekteyiz.

Global bir dünyanın hedeflendiği çağımızda firmamızın aldığı ISO:9001 TUV ve Türkiye'de melamin klozet kapakları kapsamında TSEK alan ilk firma olmanın verdiği gururla hizmet kalitemizi gün geçtikçe artırmaktayız.

Ürünlerimizdeki çeşitlilik, müşteri memnuniyetine göre ve dünya trendlerine uygun olarak sürekli yenilenmekte, fiyat aralıkları müşterimizin seçim yapabilme şansını artırmaktadır.

Kuruluş gününden bu yana aranılır bir marka olabilmek için tüm çalışmaları yapan firmamız bugün kendi sahasında gerçek bir markadır.

Bugün elde ettiğimiz isme gölge düşürmemek amacıyla çeşitli AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir. Müşteri memnuniyetinin uzun süreli olması, kullanım sahalarının her türlü şartlara dayanıklı üretim yapılması, dünya trendlerinin izlenmesi yönetim kadrosundan en alt personele kadar tüm şirket çalışanlarının en büyük amacıdır. Firma olarak ülke ekonomisine daha fazla katkı yapabilmek üzere ihracatımızın artması için gerekli çalışmaları yapmaya ve pazardaki yerimizi daha üst sıralara taşıma gayreti içinde bulunmaktayız.